نتایج جستجو برای عبارت :

کتاب صوتی هری پاتر و محفل ققنوس

ققنوس چت
چت روم ققنوس از چت روم های قدیمی ایران با فعالیت بیشتر از ده سال میباشد
این چت روم اکنون با ادرس های متعدد قابل دسترسی است
برای ورود به چت روم ققنوس روی تصویر زیر کلیک کنید

ققنوس گپ , روم ققنوس , چتروم ققنوس , شما چت , چت روم شما , ققنوس چت اصلی , ققنوس چت شلوغ , ققنوس قدیمی , سایت ققنوس , وبلاگ ققنوس , حیران چت
چت|ققنوس
چت روم|ققنوس
چتروم|ققنوس
روم|ققنوس
گپ|ققنوس

نویسنده: جی کی رولینگ       مدت زمان: 6 ساعت

هری پاتر بودن همیشه سخت بوده و اکنون کارمند سختکوش وزارت سحر و جادو، همسر و پدر سه فرزند مدرسه‌ای بودن، اوضاع را چندان آسان‌تر نکرده است. مادامی که هری با گذشته‌ای دست به گریبان است که از آن خلاصی ندارد

> برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید <

ادامه مطلب

نویسنده: جی کی رولینگ       مدت زمان: 6 ساعت

هری پاتر بودن همیشه سخت بوده و اکنون کارمند سختکوش وزارت سحر و جادو، همسر و پدر سه فرزند مدرسه‌ای بودن، اوضاع را چندان آسان‌تر نکرده است. مادامی که هری با گذشته‌ای دست به گریبان است که از آن خلاصی ندارد

ادامه مطلب
دارم هری پاتر ریواچ میکنم. و الان رسیدم ب قسمت ۵. محفل ققنوس... یک ربع اولشو دیدم و سیریوس ک از اتاق اومد بیرون تا هری رو در اغوش بگیره، فهمیدم ک الان توانایی حس کردن اون همه درد و غم رو ندارم... لپ‌تاپو بستم و گذاشتم کنار : )

منه ۱۹ ساله ک داره هری‌پاتر میبینه، معتقده ک هرچیزی یه سنی داره! اگه من الان برای اولین بار هری پاتر میدیدم پاترهر نمیبودم... تهش ی ادمی میشدم ک فقط هری پاتر دوست داره... عشق من ب هری پاتر از اونجایی شکل گرفت ک تی‌وی هری پاتر
. هری پاتر و سنگ جادو نوشته‌ی جِی.کِی. رولینگحتما تمام کتاب‌های هری‌ پاتر را خوانده‌اید، اما پیشنهاد می‌کنم این رمان نخست از سری هفت‌تایی کتاب‌های هری پاتر را دوباره بخوانید. دنیای جادوگری هری پاتر هم کودکان و هم بزرگ‌سالان را مجذوب خود کرده است. داستان پسر یتیمی که کودکی سخت و غمناکی را پشت سر می‌گذارد و بعد از وقایعی متوجه می‌شود که جادوگر است. این رمان جایگاه بالایی در فهرست‌ کتاب‌های برتر دارد. داستانِ رمان درسِ عشق جاودان دوستی،
ققنوس چت
ققنوس چت از چت روم های قدیمی و شلوغ ایران با امکانات عالیست.
این چت روم از دهه 80 شروع به فعالیت کرد و اکنون جز اولین چت روم های ایران است
چت روم ققنوس
برای ورود به ققنوس چت اصلی روی تصویر زیر کلیک کنید

ققنوس چت اصلی , ققنوس چت مهسان , ققنوس چت باران , ققنوس چت صفحه اصلی , ققنوس چت نسخه موبایل
برای ورود به چت روم شلوغ و بزرگ ایران روی تصویر بالا کلیک کنید و به جمع کاربران ققنوس چت بپیوندید
سلام.
ققنوس آنانی هستند که از خاکستر برمی خیزند و دوباره قوی بال می گشایند و زیبا و با شکوه در آسمان سفر می کنند. ققنوس آنانی هستند که برای آرزو هایشان می جنگند، برای عزیزانشان جانفشانی می کنند، آنانی که بر ظلم ایستادگی می کنند. همه ی آدم ها، ققنوس هستند. بار ها از خاکستر بر خواستم، دوباره پرواز خواهم کرد!
یادمون باشه که قصه ها بر مبنای واقعیت نوشته می شوند و ققنوس خود ماییم.
بدرود.
سلام.
ققنوس آنانی هستند که از خاکستر برمی خیزند و دوباره قوی بال می گشایند و زیبا و با شکوه در آسمان سفر می کنند. ققنوی آنانی هستند که برای آرزو هایشان می جنگند، برای عزیزانشان جانفشانی می کنند، آنانی که بر ظلم ایستادگی می کنند. همه ی آدم ها، ققنوس هستند. بار ها از خاکستر بر خواستم، دوباره پرواز خواهم کرد!
یادمون باشه که قصه ها بر مبنای واقعیت نوشته می شوند و ققنوس خود ماییم.
بدرود.
سلام.
امروز میخوام یه کتاب معرفی کنم.
یه کتابی که به نطر من شاهکار بزرگیه که تخیل خیلی هارا دوباره فعال کرده.
اون کتاب:
هری پاتره. :صدای تشویق:

داستان 
هری پاتر نام مجموعه‌ای هفت‌گانه از رمان های سبک خیال پردازی است که توسط نویسنده انگلیسی،جوآن کتلین رولینگ نوشته شده‌است.  از آنجا که اولین رمان در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری پاتر و سنگ جادو منتشر شد، کتاب محبوبیت بسیار زیاد، تحسین فراوان و موفقیت تجاری را در جهان کسب کرد.تا ژوئن ۲۰۱۱
با دست هایم خواب می بینم مولف:راشین گوهرشاهی (نویسنده)ناشر:هزاره ققنوسدرباره کتاب:
با دست هایم خواب می بینم عنوان کتابی است از راشین گوهرشاهی که توسط انتشارات هزاره ققنوس در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب شعر فارسی است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

سرشناسه
گوهرشاهی، راشین، 1354

عنوان و نام پدیدآور
با دستهایم خواب می‌بینم/ شعر و نقاشی راشین گوهرشاهی.

مشخصات نشر
تهران : هزاره ققنوس، 1392.

مشخصات ظاهری
119ص.: مصور.

وضعیت فهرست ن
با دست هایم خواب می بینم مولف:راشین گوهرشاهی (شاعر-نقاش)ناشر:هزاره ققنوسدرباره کتاب:
با دست هایم خواب می بینم عنوان کتابی است از راشین گوهرشاهی که توسط انتشارات هزاره ققنوس در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب شعر فارسی است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

سرشناسه
گوهرشاهی، راشین، 1354

عنوان و نام پدیدآور
با دستهایم خواب می‌بینم/ شعر و نقاشی راشین گوهرشاهی.

مشخصات نشر
تهران : هزاره ققنوس، 1392.

مشخصات ظاهری
119ص.: مصور.

وضعیت فهرست
ققنوس چت
از برترین و اولین روم های فارسی چت شلوغ ققنوس هست که هم اکنون جز 10 چت روم برتر ایرانی است و کاربران آنلاین فوق العاده بالایی دارد .
شاید اکثر کاربران مجازی حداقل یک بار چت در ققنوس چت شلوغ را تجربه کرده اند .

در صورت تمایل به عضویت در این روم بزرگ فارسی روی عکس بالا کلیک کنید و به جمع ققنوسی های ایران بپیوندید .
برای ورود به نسخه موبایل ققنوس چت نیز میتوانید از طریق همین لینک بالا بعد از وارد شدن به سایت روی صصفحه اصلی روی لینک ورود به
هری پاتر و سنگ جادو اولین رمان از هفت رمان مجموعه داستانهای هری پاتر است. کتابی که آغاز پادشاهی این مجموعه رمان بر بازار کتاب بود. نویسنده انگلیسی این کتاب خانم جی کی رولینگ با نگارش این مجموعه داستانها توانست یکی از ثروتمندترین زنان انگلستان بشود. این رمان در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری و سنگ جادو منتشر شد که تحسین منتقدین و فروش بسیار زیادی را در بازار جهانی تجربه کرد. این مجموعه رمان به 67 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. و حدود 450 میلیون ن
فیلم هری پاتر خیلی قشنگه اکثرا هم دیدینش به نظر من هری باس با هرمیون ازدواج میکرد وواقعا برام عجیبه هرمیونی که بیشتر حواسش پیش هری بود و دور هری میچرخید عاشق رون شد .اصلا چرا نویسنده اینطور نوشته . فکر کم به سبک رونالدینیو عمل کرده :/ و بیننده هارو شوکه کرده .
ارز دیجیتال پیمان؛ مبتنی بر شبکه بلاکچینی ققنوس فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. امروز شبکه ققنوس به طور رسمی از فعالیت شبکه خود رونمایی کرد و اولین تراکنش روی بلاکچین ققنوس و کلیدگذاری با حضور سرمایه گذاران خصوصی این پروژه رقم خورد.
ادامه مطلب
مشخصات کتاب
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
انتشارات: ققنوس
تعداد صفحات: ۵۱۱

کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند
خلاصه داستان کتاب ملت عشق
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کت
دیگه میخوام استعفا بدم .
خسته ام از سوختن های مدام  .
از ققنوس بودن !
اینبار از وسط آتش کسی بیرون نمیاد ...

روح وحشی
+شرمنده که نمیتونی با سوختنم سلفی بگیری .
به همین خوندن و گزارش هام اکتفا کن !
این مدلی شدیم دیگه !
مرگ چه جسمی و چه روحی شده وسیله ی سرگرمی .
شعرام
 واگویه هام
 این یادداشت هام بخصوص "اندر احوالات روح وحشی " شرح حال خراب یک آدم ه که از آدم بودن خسته است .
ارز دیجیتال پیمان؛ مبتنی بر شبکه بلاکچینی ققنوس فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. امروز شبکه ققنوس به طور رسمی از فعالیت شبکه خود رونمایی کرد و اولین تراکنش روی بلاکچین ققنوس و کلیدگذاری با حضور سرمایه گذاران خصوصی این پروژه رقم خورد.
ادامه مطلب
دانلود کمیک بتمن: محفل جغدها به زبان فارسی
پایان یافته

نام : مترو: بتمن: محفل جغدها
دسته بندی: کمیک
تعداد قسمت : 7 قسمت
کمپانی: دی سی
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 2011

خلاصه : در این داستان، بتمن با تهدید تازه ای به نام تالون ها (Talons) روبرو می شود؛ گروهی از آدمکش های تعلیم دیده و ماهر که زیر نظر تشکیلات مخوف محفل جغدها فعالیت می کنند و قادر هستند کاملاً بتمن را به چالش بکشند؛ به همین خاطر شاهد بتمنِ آسیب پذیر تری هستیم که برای مقابله با آنها با سخت
هَری پاتِر (به انگلیسی: Harry Potter) نام مجموعه‌ای از رمان‌های سبک خیال‌پردازی است که توسط نویسندهٔ انگلیسی، جی.کی. رولینگ یا جوان کتلین رولینگ نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی وهرمیون گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است، که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر (مشنگ‌ها)،
خبر ابتلای بازیگر نقش اصلی مجموعه فیلم‌های سینمایی «هری پاتر» به کرونا تکذیب شد.

به گزارش نیویورک پست، یک حساب توییتری قلابی مدعی شد که دنیل رادکلیف، بازیگر نقش هری پاتر به کرونا مبتلا شده است. اما هواداران رادکلیف سی ساله، به این وب سایت اطمینان دادند که این خبر درست نیست.

دنیل رادکلیف به حدی سالم است که این هفته در تولید یک پادکست از جیمز اوبراین شرکت کرده بود.

خبر این حساب توییتری که به نظر می‌رسد به BBC وابسته باشد، بسیار مورد توجه و
کتاب «مبانی سواد رسانه ای» نوشته جیمز پاتر، در واقع، ترجمه است از برخی فصول برگزیده ی کتاب media literacy (سواد رسانه ای). جامعه هدف کتاب مبانی سواد رسانه ای، در درجه اول، دانشجویان، محققان و دست اندرکاران حوزه رسانه هستند و در درجه بعد، هر کسی که می خواهد سواد رسانه ای خود یا جامعه خود را بالا ببرد.
.
مطالب مرتبط:
سیر مطالعاتی سواد رسانه ای
سیر مطالعاتی سینما 1
سیر مطالعاتی سینما 2
ماهیت تلویزیون و رسانه های ارتباطی
رسانه های تکنولوژیک و فرهنگ
ماهیت
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» در فرهنگسرای ارسبارانپوستر
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» با نمایشگاه «کتاب هنر و ادبیات» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، «چهارشنبه‌های کتاب هنر» با هدف ارتقای سطح مطالعه، دسترسی آسان، بازدید و خرید کتاب‌های هنر و ادبیات با تخفیف ویژه برگزار می‌شود.
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» با نمایشگاه کتاب‌های تخصصی «هنر و ادبیات» با حضور انتشارات چشمه، ماهی، ققنوس،
هَری پاتِر (به انگلیسی: Harry Potter) نام مجموعه‌ای از رمان‌های سبک خیال‌پردازی است که توسط نویسندهٔ انگلیسی، جی.کی. رولینگ یا جوان کتلین رولینگ نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی وهرمیون گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است، که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر (مشنگ‌ها)،
اعتراف میکنم من از دشمنان سرسخت کتاب هری پاترو فیلمش بودم... یه جورایی طبق یه سری چیزای که بهم دیکته شده بود،(از جمله نمادهایی که تو فیلم به کار رفته و حرف هایی به این شرح که سادگی و جذابیت داستان هایی پرمعنا و مفهوم ازبین رفته بجاش جادو تخیلات الکی ذهن مردمو پرمیکنه) از نویسنده اشو کتابشو فیلمش بدم میومد....تا اینکه دیروز خیلی خیلی برحسب اتفاق سری زدم به یه سایت فروش کتاب آنلاین و بین کتابهایی که دانلود میکردم چشمم به مجموعه کتابای هری پاتر ا
چندوقت پیش یه فیلم دیدم به پیشنهاد دوستم به اسم fantastic beasts and where to find them
خوشم اومد و قسمت دو همین فیلم رو هم دیدم. 
خب بذارین پایه ای تر بگم، من رسما عشق هری پاترم و این فیلما برمیگرده به 70 سال قبل از به دنیا اومدن هری پاتر؛ یعنی زمانی که دامبلدور جوون بود. 
علاقه من ب هری پاتر با فیلماش شروع شده و چند دور فیلماش رو دیدم اما هیچوقت کتابش رو نداشتم. وقتی اون فیلم اولی رو دیدم اومدم دوباره فیلمای هری پاتر رو ببینم ک دوستم «عین» گفت بیا کتاباشو بخون ا
طراحی سایت انتشارات در سئوراز
یکی از کارهایی که می توانید امروزه برای جذب مخاطب یشتر در حوزه کتاب و کتاب خوانی انجام دهید طراحی سایت انتشارات می باشد. با طراحی چنین سایتی شما می توانید کتاب های بسیاری از طریق PDF و یا اپلیکیشن های کتاب خوانی در اختیار کاربران قرار بدهید. یکی از نمونه سایت های طراحی سایت انتشارات سایت ققنوس است که تصاویر آن را مشاهده می کنید. تیم طراحی سایت و سئو سئوراز می تواند در انواع نمونه های مختلف و مطابق با خواسته ی شما چ

برگزاری محفل انس با قرآن کریم
با حضور پرشور نوجوانان و جوانان ، در آستان مقدس امامزاده عماد الدین ( علیه السلام )
محفل قرآن خوانی برگزار گردید .

د راین مراسم قاری های بزرگ و بین المللی قرآن کریم به تلاوت آیات زیبای قرآن پرداختند .

1398
۱. با شوهری رفتیم ی نیمچه ددر [بغل ناگهانی = خفت گیری:دی]
۲. پیتزا غول افکن تپل [ -من میرم مسابقه همبرگر خوری شرکت کنم:دی]
۳. کتاب بچه های عجیب و غریب یتیم خانه خانم پرگرین ۲ رو تموم کردم و فق همینو بهتون بگم که چق جذابه و چق بد جاهایی کتاب تموم میشه ولی هنوز جلد چهارمش چاپ نشده .. من چی کنممم؟! :در عمق چاه افتادن:دی [ازین ژانر کتابای تخیلی از همون بچگی خوشم میومد اما از بعد خوندن هری پاتر میگم کی گفته اصن تخیلیه؟ شاید واقعا همینقد موازی ما زندگی میکنن

جلسه دوم محفل ادبی فیض
دومین جلسه از جلسات محفل ادبی فیض با حضور بیش از 40 نفر از اعضا از ساعت 15 تا 17 عصر دوشنبه 23 دی ماه 1398 در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار شد. در ابتدای جلسه با خوانش دیباچه گلستان سعدی برنامه های این جلسه محفل فیض به اطلاع اعضا رسید،پس از شعر خوانی تعدادی از اعضا و ارایه شعر در زمینه مطروحه جلسه گذشته،خانم مولاوردی از اعضای محفل ادبی فیض ارائه یی در زمینه زندگی و آثار کلیم کاشانی داشتند که با نمایش تصاویری از م
۱/رهبر انقلاب در سخنان زنده تلویزیونی در پایان محفل انس با قرآن کریم: قرآن کتاب زندگی است. اگر آحاد بشر قواعد زندگی را با قرآن تطبیق کنند، سعادت دنیا و آخرت نصیب آنها خواهد شد. مشکل ما این است که ما زندگی را با قواعد قرآن تطبیق نمیدهیم/ قرآن هم کتاب معلّم و معرفت است؛ یعنی دل را و اندیشه انسانی را سیراب میکند. قرآن برای آن کسانی که اهل معرفت آموزی هستند یک سرچشمه تمام نشدنی است.
کتاب "سرمشق " با رویکرد تحلیل و نقد شعر معاصر به همت نشر هزاره ققنوس منتشر شد .
فایل های خبری:
خبرگزاری فارس
خرید اینترنتی از طریق پایگاههای اینترنتی زیر:
فروشگاه اینترنتی نبض هنر
سایت نشر هزاره ققنوس
فروشگاه آنلاین 30 بوک
پلیس در حال جستجوی مردی است که هنگام حمله به خانه صبح زود ، در یک مجتمع آپارتمانی ققنوس یک زن را گره خورده است.یک تماس 911 روز جمعه حدود ساعت 12:30 صبح پلیس را به مجموعه آپارتمان کوه کانیون در نزدیکی خیابان 32 و بلوار چندلر اعزام کرد. تماس گیرنده 911 گزارش داد که مردی سیاه پوست را در بعضی از بوته ها مخفی کرده و از پنجره شنیده است.ستوان پلیس ققنوس ، مت Giordano گفت: "ما یک تماس 911 از یک همسایه دریافت کردیم که فکر می کرد در این مجموعه احتمال سرقت وجود دارد." وق
از وقتی هری پاتر خوندم تصورم از زندگی اینه ممکنه یه زمان برگردون باشه که بشه یسری آدمـا رو برگردون به زمان حال و جلوی مرگ خیلیارو میشه گرفت :)) میدونم خیلی مسخره است مگه نه ؟! تازه جالب ترش اینکه من حس میکنم ممکنه الان کتابام از توی کمد بیوفتن و حرف بزنن از زماهای مختلف از آدمـا از اینکه چجوری برشــون گردونم ! وقتی این چیزارو به دوستم میگم میگه زیادی روت تاثیر گذاشته !ولی اینم بگم تنها کتابیه که داره توی ذهنم تا روزهای زیادی نقشه میبنده و تصویر
محفل انس و معرفت ویژه کاروان‌های اهل سنت در هتل النخله مکه مکرمه برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از  خبرگزاری میزان، محفل انس و معرفت ویژه کاروان‌های اهل سنت در هتل النخله مکه مکرمه برگزار شد. مولودی خوانی  و مدیحه سرایی از سوی «سیدکمال توانا» از زائرین کاروان‌های اهل سنت در وصف حضرت رسول اکرم (ص) از دیگر بخش‌های این محفل انس و معرفت 
انتهای پیام / م 

نویسنده: جی کی رولینگ
مدت زمان: 6 ساعت

ادامه مطلب
2548 - «الهیار کنگرلو» مسئول پروژه ققنوس که توسط «ربع پهلوی» ایجاد شده، با اعلام جدایی از این پروژه، گفت: “بین اهدافم با اهداف دیگران تفاوت وجود داشت و نمی‌توانستیم با هم کار کنیم ... اما در آینده اگر پول برسد باز هم به کار ادامه می‌دهیم ...”«ققنوس» که تلاشی برای جمع‌کردن سلطنت‌طلبان حول پهلوی و زیر یک چتر بود، بعد چند ماه از آغاز، دچار ریزش و شکست شده است.لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr104
دانلود فایل اصلی
ردیف

نام کتاب

نویسنده/ مترجم

انتشارات

1

تسلی بخشی های فلسفه

آلن دوباتن/ ترجمه عرفان ثابتی

ققنوس

2

دنیای سوفی

یوستین گوردر/ ترجمه حسن کامشاد

نیلوفر

3

فلسفه در 30 روز

دومینیک ژانیکو/ ترجمه علیرضا حسن پور

موسسه انتشارات فلسفه

4

گفتگو با دخترم درباره فلسفه

ترجمه مهدی ضرغامیان

آفرینگان

5

تاریخ فلسفه

ترجمه سانار توتونچی

زرین کلکل آفتاب

6

تاریخچه کوتاهی از فلسفه

نایجل واربرتون/ مریم تقدیسی

ققنوس

7

فلسفه برای نوآموزان

شارون ام. کا
همشهری آنلاین- بعد از اینکه نشانی شد عیسی آل کثیر در لیست خرید زمستانی پرسپولیس صبر دارد  دیروز محفل پرسپولیس درخواست رسمی خود را برای بوسیله خدمت ستاندن این بازیکن به صنعت نفت آبادان ارسال کرد. هر چند اسکوچیچ سرمربی نفت اعلام کرده بخاطر شقه جزئی از جمله دوم بوسیله این بازیکن نیاز دارد و محفل نباید با درخواست پرسپولیس موافقت کند ولی این بازیکن شب گذشته عکس صفحه شخصی خویشتن داخل اینستاگرام را تغییر داد و عکسی با پیراهن قرمز گذاشت تا از دلب
کتاب مبارزه مرگبار
جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب مبارزه مرگبار

خرید کتاب عطش مبارزه - 1 با داستانی درخشان و ضرب آهنگی بی نقص نویسنده سوزان کالینز مترجم شبنم  نگاهی به کتاب هویت‌های مرگبار کتاب «هویت‌های مرگبار» (۱۹۹۸)، اثر امین معلوف (نویسندۀ لبنانی ـ فرانسوی و ... «آن‌چه من علیه آن مبارزه می‌کنم و همیشه خواهم کرد، ایده‌یی است که به موجب آن: یک طرف، یک ... آتش‌نشان اما با آتش مبارزه نمی‌کند، بلکه آن را در آغوش م

سومین جلسه از جلسات محفل ادبی فیض با حضور بیش از 40 نفر از اعضا از ساعت 15 تا 17 عصر دوشنبه 7 بهمن ماه 1398 در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار شد. در ابتدای جلسه با خوانش ابیاتی  از اشعار فاطمی  آغاز شد و برنامه های این جلسه محفل فیض به اطلاع اعضا رسید،پس از شعر خوانی تعدادی از اعضا و ارایه شعر در زمینه مطروحه جلسه گذشته،خانم نرگس بدشت بخش هایی از کتاب جوامع الحکایات و لوامع الروایات را قرائت کردند. در ادامه شعر خوانی تعدادی دیگر از اعضا
مراسم رونمایی کتاب های جناب آقای محمد علی پرویزیان نویسنده و پژوهشگر، مورخ  سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 17/15 دقیقه عصر در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی برگزار میگردد. از اعضای محترم خواهشمند است با حضور خود رونق بخش این محفل ادبی باشند
آغاز_ثبت_نام_هجدهمین_محفل_قرآنی
سلام همراهان همیشگی✋ 
در ابتدا از همه کسانی که در محفل قرآن مان شرکت کردند تشکر میکنم.
... به امید خدا، یاری شهدای محفل و همراهی شما بزرگواران هجدهمین ختم قرآن مان را شروع میکنیم.

... ان شاءالله بازه زمانی هجدهمین محفل قرآنی شهدا از دوشنبه 20 اسفند الی 20 فروردین خواهد بود.
اسامی شهدا(منتخبی از شهدا سال 97) خواهد بود.
به دوستان خود خبر دهید
با ما همراه باشید
قلب عاشق محفل آیینه‌هاستنی سرای انتقام و کینه‌هاست
کودکان کینه‌ای را بنگریدغرب و شرق هر سوی عالم منترید
در دهان دوزخ و فکر بهشت؟بِدرود طوفان هر آنکه باد کشت
بی هنر هر کس به راه زور رفتکور و کر خود پای خود در گور رفت
بشنوم آغاز یک پایان سختنور بینم بعد از این توفان سخت
مردم دل در پناه عشق بادسرسلامت هر که راه عشق باد
از درون دل تمدن‌های ناببر شود، نی از سران منگ خواب
این سران با آن سران همدست کینهر دو سر از یک تن و از یک زمین
لیک این هر دو در ت
دارم ذخایر کتاب غیردرسیم رو پر میکنم (هری‌پاتر، رمان، شهید مطهری و کتابای تربیتی )
ذخایر فیلمم رو هم پر میکنم (البته با یک سری محدودیت های زیاد که اشاره کردم :| )
اگه‌ قرار باشه ترم دیگه‌ رو مرخصی نگیرم و کج دار و مریز‌ خودمو برسونم، باید ذخایر درسیم رو هم پر کنم!
امیدوارم این ذخیره سازی ها، برای حداقل یکی دوسال مرخصی، کافی باشه...
+ چیزی‌ رو جا ننداختم؟ :)
محفل قرآن و مراسم جشن در شب میلاد مادر خوبیها ، حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیهاقرآن مجلسی توسط قاری نوجوان آقای عادلی رتبه ی اول مسابقات قرآن اسرا شبکه قرآنسخنرانی حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمود رحیمیاهدای جوائز برگزیدگان مسابقات فرهنگی،قرآنی و ورزشی⏰دوشنبه 6 اسفند97 همراه با نمازجماعت مغرب و عشاایستگاه کشاورزی - مسجد امام زمان
محفل قرآن و مراسم جشن در شب میلاد مادر خوبیها ، حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیهاقرآن مجلسی توسط قاری نوجوان آقای عادلی رتبه ی اول مسابقات قرآن اسرا شبکه قرآنسخنرانی حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمود رحیمیاهدای جوائز برگزیدگان مسابقات فرهنگی،قرآنی و ورزشی⏰دوشنبه 6 اسفند97 همراه با نمازجماعت مغرب و عشاایستگاه کشاورزی - مسجد امام زمان
پس از
دوران نوجوانی، در دوران دانشجویی هم یک دور سری ِهری پاتر را تماشا کردم. و باز
هم چند هفته پیش یک دور کامل دیگر. هنوز هم جذاب است و پر از معانی مختلف. بخشی از
قضیه بخاطر داستان‌نویسی رولینگ است: پسرکی که پسر و مادر را از دست داده و نمی‌داند
چرا. با خانواده خاله‌اش زندگی می‌کند و همه اهل خانه ازو متنفرند. از او کناره می‌گیرند.
اما هری بیرون از خانه می‌فهمد که چقدر محبوب و معروف است؛ و با هم تا مدت‌ها
توجیه نیست که چرا. همه او را به چشم قهرم
بایدنمازجمعه راما محفل ایمان کنیم/اندروصال وبندگی آن را رخ جانان کنیم/آدینه ها رورخدا بهر وفای مومنین/تبلیغ دین خویش را درپرتو احسان کنیم/عشق مصلاهای ماباشد ولایت محوری/هردرد باحب علی رابازهم درمان کنیم/گنج بصیرت خطبه ها داردبرای شیعیان/کوی نمازجمعه رامامجلس قرآن کنیم/براهل بیت مصطفی صدمعرفت حاصل شود/اندر صفوف وحدتش هرسخت راآسان کنیم/یاد شهیدان میشود راه امام ورهبری/درگام دوم هرجوان رامجمع یاران کنیم/وقت نمازجمعه ها گردددعا بهرفرج/آما
درمحفل قرآن تدبرکن فراوان/ماه مبارک شدبهاری کل قرآن/آیات نورانی آن آرامش دل/باشد کتاب زندگانی برمسلمان/قرآن کتاب رهنمایی وبصیرت/یاریگر دین و ولایت جان جانان/وقت سحر آوای رحمان دلنشین است/تاثیرزیبایی دهد برجان انسان/افطارهم آغاز شادی وشعفهاست/مملوکند جان بشراز دین وایمان/قرآن وحیدرکفو هم در روزگارند/گنج ولایت منتشراز سوی رحمان/باهرنمازو روزه قرآن سرفرازی است/هرمشکلی درپرتوآن گشته آسان/ازبهرمهدی وظهورش مژده دارد/باآن حضورش میشود دنیاگ
اولین مجموعه اشعار فارسی شاعر جوان اردبیلی 
محسن جامعی 
چاپ شد!
*ققنوس*

*با عنایت خداوند متعال بلاخره اولین مجموعه از اشعارم رو به چاپ رسوندم 
مجموعه برگزیده از غزل های عاشقانه و مذهبی 
با سبک و زبانی نو
تهیه از کتاب فروشی های معتبر اردبیل
یا سفارش از طریق ایمیل
محسن جامعی

‏سرشناسه
:
جامعی، محسن، ‏‫۱۳۷۵ -

‏عنوان و نام پدیدآور
:
ققنوس/ محسن جامعی.

‏مشخصات نشر
:
اردبیل: انتشارات محقق اردبیلی‏‫، ۱۳۹۷.‮‬

‏مشخصات ظاهری
:
‏‫۱۰۳ ص.‮‬‮
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس

پوریا محمدی اظهار کرد: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر محفل انس با قرآن کریم در مسجد حضرت ولیعصر(عج) این شهرستان برگزار شد.

هیئت امنای مسجد حضرت ولیعصر(عج) صومعه‌سرا افزود: عبدالله عارفی‌پور از اساتید قرآنی گیلان در این محفل اقدام به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید کرد و گروه سرود یاوران مهدی(عج) صومعه‌سرا هم اجرای سرود داشتند.

وی با بیان اینکه گسترش فرهنگ دینی و قرآنی از جمله ماموریت‌های مهم مساجد است گفت: برگزاری محافل قرآنی نقش مهم
دانلود سریال ققنوس – Zumruduanka
دانلود سریال ققنوس – Zümrüdü Anka محصول زمستان 2020| کیفیت عالی+ لینک مستقیم |زیرنویس چسبیده قسمت 02 اضافه شد
دانلود سریال Zümrüdüanka
نام سریال : Zümrüdüanka – ققنوسروز های پخش : شنبه ها ساعت 21:30  — روز پخش در سایت روز یکشنبهمنتشر کننده : مووی بازژانر :  درامزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2020حجم : 500 / MB 1300تعداد قسمت ها : در حال پخشزمان هر قسمت : حدود 130 دقیقهشبکه پخش : کانال F
هم اوّل تاریخ تو، هم آخر تاریخ تو محفل به محفل دم به دم بر منبر تاریخ تو
هم سجده‌ی محراب تو، هم چرخش مضراب تو هر صحنه‌ای هر گوشه‌ای بازیگر تاریخ تو
آن مغرب خودخواه تو، این مشرق گمراه توهر چشمه‌ی خون‌گشته بر خاکستر تاریخ تو
در روح چون برخاستم دیگر زبانم کور شد چون دود من بر آسمان، در مجمر تاریخ تو
با من ز راز عشق گو، فردا مرا در کار نیست در رفته از ادوار من، در هر سر تاریخ تو
بی مرز در هر آسمان، از قلب حق تا بر زمین هم این ور تاریخ تو، هم آن و
#اخبار_کتاب✌️
بله توجه شما رو به اخبار پرفروش ترین کتاب ها در طرح فصلی خانه ی کتاب جلب مینماییم : به ده کتاب اول این طرح اشاره میکنیم نکته جالبی که وجود داره در میان 10 اثر پرفروش ادبی کتاب های "نخل و نارنج" اثر اقای وحید یامین پور،"اکنون"فاضل نظری ، "شرح جامع مثنوی" اثر کریم زمانی ، "مثل خون در رگ های من " نامه های احمد شاملو به همسرش ، اثاری هستند که برای نخستین بار در لیست 10 اثر برتر طرح های فصلی خانه کتاب قرار گرفته اند . در ادامه به فهرست ده کتا
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم کینگزمن: محفل طلایی Kingsman: The Golden Circle 2017

نام فیلم: کینگزمن: محفل طلایی – Kingsman: The Golden Circleژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدیکارگردان: Matthew Vaughnستارگان: Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strongمحصول کشور: انگلستان، آمریکاسال انتشار: 2017امتیاز: 7.0 از 10خلاصه داستان: اِگزی و مرلین عازم ایالات متحده می‌شوند تا با «استیتز من» متحد شوند، زیرا ستاد کینگزمن توسط مغز متفکری به نام «پاپی» از بین رفته و نابود شده است.
ادامه مطلب
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم کینگزمن: محفل طلایی Kingsman: The Golden Circle 2017

نام فیلم: کینگزمن: محفل طلایی – Kingsman: The Golden Circleژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدیکارگردان: Matthew Vaughnستارگان: Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strongمحصول کشور: انگلستان، آمریکاسال انتشار: 2017امتیاز: 7.0 از 10خلاصه داستان: اِگزی و مرلین عازم ایالات متحده می‌شوند تا با «استیتز من» متحد شوند، زیرا ستاد کینگزمن توسط مغز متفکری به نام «پاپی» از بین رفته و نابود شده است.
ادامه مطلب
امروز چهارتا کتاب سفارش دادم دوتاش فارسی که میشه منطق نوشتهٔ محمد رضا مظفر و دیگری هم در باب دوستی نوشتهٔ دومنتنی و دوتای دیگه که انگلیسی هستن هری پاتر جلد یکش و ماتیلدا ^___^ حالا لابد میگی نه به منطق خوندنت نه به ماتیلدا خوندنت :دی خب چون سطح زبانم هنوز مونده که بیاد بالا باید به کمک کتاب خوندن بهترش کنم و یاد بگیرم حرف زدن رو اینو یه عزیزی بهم گفت و یادم داد در نتیجه باید کتابهایی رو بخونم که برای بچه ها و نوجوانها نوشته شدن و سخت نیست متنشون
فلش چت

چت فلش,چتروم فلش ,چتروم FLASH,چت کردن چت فلش,چتروم فلش ,چتروم FLASH,سایت چت,فارسیچت,چتروم,چتروم,چت کردن,سایت چت,برنامه چت,سایت چت فارسی,یاهو چت,چت روم یاهو,روم یاهو,گپ یاهو,یاهو گپ, گپ سرا,یاهوو,چتروم یاهو,چتروم یاهو,شاهین چت,چتروم شاهین,چت روم شاهین,سون,چت روم سون,چتروم سون,اصلی,آیناز,عسل,چت روم عسل,مهر,ققنوس,چت روم یاهو,روم یاهو,گپ یاهو,یاهو گپ, گپ سرا چت شلوغ,چتروم شلوغ,چتروم پرشین,فانوس,الماس,صحرا,چت روم الماس,چتروم الماس,چتروم صحرا,چت روم
اعزام دانشجو به خارج
اعزام دانشجو به خارج از کشور بسیار موفقیت آمیز بوده است. بسیاری از دانشجویان ایرانی که در خارج تحصیل کرده اند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و حتی پسا دکترا در بهترین دانشگاه های غربی به تلاش و پیشرفت مشغول هستند.

برای رسیدن به رویاها و آرزوهای خود باید تلاش کنید.
اعزام دانشجو به خارج نیازمند صلاحیت علمی و صلاحیت اخلاقی است.صلاحیت علمی طبق سوابق دانشگاهی و آزمون های علمی متقاضی تعیین می شود.
 اولویت انتخاب دانش
من هم مثل خیلی از شماها کتاب خوندن رو با داستان‌ها و قصه‌ها شروع کردم. بعد آروم آروم کشیده شدم سمت رمان‌های ایرانی و خارجی. دوران نوجوانی بیشتر به رمان‌ها و داستان‌های فانتزی و علمی تخیلی علاقه داشتم. بعدها گوش به زنگ بودم ببینم کی چه کتابی می‌خونه تا من هم اون رو بخونم. توی دانشگاه بیشتر از هرچیزی کتاب شعر و رمان می‌خوندم. تا اینکه یه روز به نظرم رسید چه کار بیهوده‌ای! چرا به جای این همه داستان ماجرایی، نباید بشینم و یک کتاب علمی‌تر بخون

به نام خدا

قبل از ما هزاران نفر، هزاران هزار جلد کتاب خوانده‌اند و پس ما نیز همین خواهد بود! در کل، شاید کتاب بهترین رفیق آدمی در بسیاری از لحظات زندگی باشد! دوستی که صرف نظر از آنچه که هستی، جدای از تمام افکار و احساساتت، تو را به ماورای خیال می‌برد و روحت را هرچند سرد، آنقدر صیغل می‌دهد که تصویری شفاف از حیات به دست آوری!

ادامه مطلب

نویسنده: جی کی رولینگ          مدت زمان: 6 ساعت

ادامه مطلب
انسان ققنوسی
1- در افسانه های شرقی، ققنوس پرنده ای است بس خوش صدا که حدود سیصد سوراخ بر منقارش وجود دارد که بواسطه آن انواع اصوات و موسیقی سحرآمیز تولید می کند. این پرنده با نام دیگری در تمدن غرب هم با اندک تفاوتی وجود دارد که فنیکس نامیده می شود. ققنوس حدود هزار سال عمر می کند و چون مرگش فرا رسید هیزمی فراهم می آورد و بر آن می خوابد و با گرمای بالهایش آنرا می افروزد و در آن می سوزد و چون سوخته شد تخمی از خاکسترش پدید می آید که ققنوس بعدی از آن سر
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (هری پاتر و سنگ جادو) نسخه دوبله فارسی یک
بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی می باشد که بر اساس رمان جی.کی. رولینگ
ساخته شده که بر همین اساس فیلمی بر همین موضوع ساخته شده است.
این
داستان به دنبال شخصیت اصلی هری پاتر است که متوجه می شود یک جادوگر است و
به مدرسه جادوگری هاگوارتز فرستاده می شود جایی که او و دوستانش آموزش
جادو می بیند. این بازی شخص ثالث می باشد و بازیکن کنترل Harry Potter را
از دیگاه شخص سوم دارد.
ادامه مطلب
در آستانه‌ی بهار قرآن ماه مبارک رمضان، عصر امروز (دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۶) محفل انس با قرآن کریم با حضور رهبر انقلاب اسلامی، در حسینیه‌ی امام خمینیرحمه‌الله برگزار شد. در این مراسم جمعی از قاریان، استادان و حافظان کلام‌الله مجید و همچنین گروه‌های جمع‌خوانی به تلاوت قرآن و مدیحه‌خوانی پرداختند.نوجوان خامنه‌ای برش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در این مجموعه سخن‌نگاشت منتشر میکند.

به نام خدا

قبل از ما هزاران نفر، هزاران هزار جلد
کتاب خوانده‌اند و پس ما نیز همین خواهد بود! در کل، شاید کتاب بهترین رفیق آدمی
در بسیاری از لحظات زندگی باشد! دوستی که صرف نظر از آنچه که هستی، جدای از تمام
افکار و احساساتت، تو را به ماورای خیال می‌برد و روحت را هرچند سرد، آنقدر صیغل
می‌دهد که تصویری شفاف از حیات به دست آوری!

ادامه مطلب
کتاب فروشی صفحه سفید (وابسته به انتشارات صفحه سفید، ناشر کتاب شهید محمد کچویی) در ضلع شمالی میدان فلسطین تهران پلاک ۹ گشایش یافت. علاقمندان برای خرید کتاب شهید روز هشتم، پیرامون زندگی و زمانه شهید محمد کچویی می توانند به این کتابفروشی مراجعه نمایند.
از روزهای آینده نیز توزیع این کتاب توسط پخش ققنوس آغاز می شود.

همچنین علاقمندان برای پیگیری صفحه انتشارات صفحه سفید در اینستاگرام می توانند اینجا را کلیک نمایند.
نقد و بررسی فیلم ققنوس سیاه Dark Phoenix 2019فرنچایز «مردان ایکس»ِ فاکس با فیلم «فونیکس سیاه» که جایگاه خودش را به عنوان شرم آورترین پایان بندی این سری فیلم ثابت می کند، برای همیشه به اتمام رسید و خودش را با رویی سیاه تسلیم مارول استودیوز کرد!
بگذارید همین ابتدای کار حس و حالی که پس از دیدن این فیلم داشتم برایتان توصیف کنم: «سایمون کینبرگ» در قسمت پایانی حکم شکنجه گری را داشت که ما را در خرابه ای متروک، مخوف و تاریک به صندلی آهنی و سختی بسته و آرام آ
بعضی چیزها هست که انگار سرنوشت انسا‌ن‌اند. انگار از قبل معلوم شده که روزی متعلق به این آدم خواهند بود، چون اون آدم با تمام قلبش اون چیز رو می‌خواد، بدون هیچ شکی، تمام و مطلق. قبلا تو سریال ما البته سرنوشت اسم دیگه‌ای داشت. 
مثلاً همین کاپشنی که میترا امروز خرید. سه ماه از روزی که اون کاپشن رو دیده و خواسته بود، گذشته بود و تو این سه ماه  امروز با خواستنی غیرقابل مقاومت که می‌دونست فرسنگ‌ها دور از انتظارِ «هنوز اونجا بودنش» هست، رفتیم و دید
بعضی چیزها هست که انگار سرنوشت انسا‌ن‌اند. انگار از قبل معلوم می‌شه که روزی متعلق به این آدم باشن، تنها به این دلیل که اون آدم با تمام قلبش اون چیز رو می‌خواد، بدون هیچ شکی، تمام و مطلق. قبلا تو سریال ما البته سرنوشت اسم دیگه‌ای داشت. 
مثلاً همین کاپشنی که میترا امروز خرید. سه ماه از روزی که اون کاپشن رو دیده و خواسته بود، گذشته بود و تو این سه ماه  امروز با خواستنی غیرقابل مقاومت که می‌دونست فرسنگ‌ها دور از انتظارِ «هنوز اونجا بودنش» هست
دانلود فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه با دوبله فارسی X-Men: Dark Phoenix 2019
فیلم سینمایی مردان ایکس: ققنوس سیاه با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: مردان ایکس: ققنوس سیاه – X-Men: Dark Phoenix | ژانر: اکشن، ماجراجویی، تخیلی
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:53:56 | کیفیت: بلوری BluRay
حجم: متفاوت با هر کیفیت | محصول آمریکا | امتیاز: 5.9 از 10
خلاصه داستان:جین گری وقتی با یک نیروی کیهانی مرموز برخورد می‌کند تا پای مرگ میرود. این نیرو نه تنها او را بینهایت قوی‌تر، بلکه ن
دانلود فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه با دوبله فارسی X-Men: Dark Phoenix 2019
فیلم سینمایی مردان ایکس: ققنوس سیاه با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: مردان ایکس: ققنوس سیاه – X-Men: Dark Phoenix | ژانر: اکشن، ماجراجویی، تخیلی
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:53:56 | کیفیت: بلوری BluRay
حجم: متفاوت با هر کیفیت | محصول آمریکا | امتیاز: 5.9 از 10
خلاصه داستان:جین گری وقتی با یک نیروی کیهانی مرموز برخورد می‌کند تا پای مرگ میرود. این نیرو نه تنها او را بینهایت قوی‌تر، بلکه ن
 نخستین جلسه از جلسات محفل ادبی فیض با حضور حدود 30 نفر از اعضا از ساعت 15 تا 17 عصر دوشنبه 9 دی ماه 1398 در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار شد. در ابتدای جلسه با خوانش غزلی از فیض کاشانی و شرح تقویم پیشنهادی محفل ادبی و اهداف این جلسات از اعضا خواسته شد ضمن معرفی خود نظرات و پیشنهاداتشان را در خصوص روز و ساعت برگزاری جلسات و همچنین موضوع برنامه های محفل اعلام نمایند،که نظر به رأی اکثریت آرا نحوه برگزاری جلسات به صورت دوهفته یک بار از ساع

نویسنده: جی کی رولینگ
مدت زمان: 6 ساعت

ادامه مطلب
دانلود کتاب قدرت اراده از پل ژاگو    
دانلود کتاب قدرت اراده از پل ژاگو
دانلود کتاب قدرت اراده از پل ژاگونسخه پی دی اف ...
دریافت فایل
کتاب قدرت اراده - پل ژاگو Pdf - دانلود کتاب صوتی | پانته آ https://panteashop.ir › کتاب-قدرت-اراده-پل-ژاگو ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - دانلود رایگان کتاب قدرت اراده - پل ژاگو در این کتاب روش عملی تاثیر بر خویش،دیگران و سرنوشت را اموزش میدهد. ژاگو در سال 1889 در خانواده ای متوسط ... دانلود کتاب قدرت اراده اثر پُل ژاگو - فیدیبو https://fidibo.com › ر
به نام خدا

قبل از ما هزاران نفر، هزاران هزار جلد کتاب خوانده‌اند و پس ما نیز همین خواهد بود! در کل، شاید کتاب بهترین رفیق آدمی در بسیاری از لحظات زندگی باشد! دوستی که صرف نظر از آنچه که هستی، جدای از تمام افکار و احساساتت، تو را به ماورای خیال می‌برد و روحت را هرچند سرد، آنقدر صیغل می‌دهد که تصویری شفاف از حیات به دست آوری!
ادامه مطلب
سلام
دیروز یه تایم زیادی رو رفته بودم آزمایشگاه دوستام. ینی اول برا ناهار رفتم بعدش دیگه موندم :)) هم جو آزمایشگاه خودمون خیلی خسته‌کننده شده بود و هم اینا رو چند روز بود ندیده بودم. اون وسط داشتم به دوستم (همون که هفته‌ی پیش ازش ناراحت شده بودم!) می‌گفتم که یکی تو آزمایشگاه‌مون ملت عشق رو میزشه و من همین‌جا کمی‌شو خوندم ولی روم نمی‌شه ببرم خونه. منظورم اینه بود که چون خودش نیست روم نمی‌شه بی‌اجازه ببرم، ولی یکی از بچه‌ها برگشت گفت خب روز
پنجمین محفل بزرگ «انس با قرآن کریم» شامگاه جمعه (۳ آبان۱۳۹۸) به همت دفتر امور قرآنی مدرسه دینی عین العلوم  گُشت سراوان با حضور قاریان ممتاز داخلی و خارجی برگزار شد
به گزارش شریعت نیوز ، در این محفل قاری نصیر احمد نوتی‌زهی از روستای ناهوک، قاری عبدالغفور سیدزاده (مسئول امور قرآنی عین العلوم گُشت)، قاری محمد سپاهی (استاد تجوید دارالقرآن سراوان)، قاری جلیل الرحمن صحت (استاد قرائت و تجوید بدرالعلوم زاهدان)، قاری عبدالعزیز دهقان (امام جمعه مسج
سلام به همه دوستان بزرگوار
خواستم یه وبلاگ خیلی خوب رو بهتون معرفی کنم که واقعا جالب و مفیده
خیلی چیزا میتونین توش پیدا کنین از کتاب گرفته تا کدهای بروزرسانی قالب وبلاگ و...
خودم از کتاب هری پاتر  خوشم اومد
راستی وبلاگ توسط آقای محمد صدرا عبدالعلی زاده اداره میشه
اینم لینک وبلاگ:sadra-daily.blog.ir
نشانه‌ها: کوه و تپه، دایی، شنا!؟!، پدر، پیکان گوجه‌ای مدل شصت، هوشیار، تکرار صحنه سوار شدن به شاسی بلند، راننده ناآشنا، حس خوب.
____
نشانه‌ها: هری پاتر، قدر مطلق، استاد پای تخته، عوض شدن متن تخته
____
نشانه‌ها: جنگ، برادر، تلاش برای زنده ماندن، شهید؟!؟
نشانه‌ها: کوه و تپه، دایی، شنا!؟!، پدر، پیکان گوجه‌ای مدل شصت، هوشیار، تکرار صحنه سوار شدن به شاسی بلند، راننده ناآشنا، حس خوب.
____
نشانه‌ها: هری پاتر، قدر مطلق، استاد پای تخته، عوض شدن متن تخته
____
نشانه‌ها: جنگ، برادر، تلاش برای زنده ماندن، شهید؟!؟
گزارشگر: صالح نوری

به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) روز یک شنبه مصادف با پانزدهم شعبان در تکیه خانه چتگر
 خانه محفل برگزار شد در حالیکه مجموعه کثیری از دانشجویان ، اعم از برادران    و خواهران ، متنفذین، علما، هیئات دوا یر دولتی، اشتراک داشتند. این محفل متشکل از دو بخش عمده بود. ۱- گرداننده برنامه صالح "نوری" مقاله، شعر ، سرود، و سخنرانی توسط داکتر حاجی آقای ضیایی موسس مدرسه علمیه اهلبیت(ع)، سید محمدجعفر مصباح ریس عدلیه و
گزارشگر: صالح نوری

به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) روز یک شنبه مصادف با پانزدهم شعبان در تکیه خانه چتگر
 خانه محفل برگزار شد در حالیکه مجموعه کثیری از دانشجویان ، اعم از برادران    و خواهران ، متنفذین، علما، هیئات دوا یر دولتی، اشتراک داشتند. این محفل متشکل از دو بخش عمده بود. ۱- گرداننده برنامه صالح "نوری" مقاله، شعر ، سرود، و سخنرانی توسط داکتر حاجی آقای ضیایی موسس مدرسه علمیه اهلبیت(ع)، سید محمدجعفر مصباح ریس عدلیه
     باشه بابا شما Time, ما خانواده ی سبز. شما رولکس الماس نشان، ما گاز روی مچ دست. شما علامه جعفری، ما پسرِ آهنگران.  شما مجموعه ی هری پاتر با کاور و جلد سخت، ما بیشعوری. شما گوشت سر دست گوسفندی، ما کالباس ۲۰%. شما ‌شهاب سنگ، ما سنگِ کلیه. شما خاله وسطی، ما زنِ دایی کوچیکه. شما تاوانکس ۵۰۰، ما عسل توی شکم شلغم. شما شب یلدا، ما صبح ۱۴ فروردین. اصلا شما همه چی، ما هر چی که شما بفرمایید.
با همون کراش مذکور در پست قبل رفتیم کتابفروشی و دو ساعت تمام اونجا بودیم:)) ولی از من به شما نصیحت هیچوقت با کراشتون نرید کتاب بخرید:| جدا آش شوربای وحشتناکی میشه؛))
نه تنها دو سه تا از کتابایی که برداشته بودم و خیلی خوب بودن و میخواستم حتما بخرم رو یه جا ول کردم و حواسم پرت شد و حساب نکردم، بلکه با حواس پرتی بیش تر بطری آبمیوه ای که خریده بودیم رو محض صرفه جویی گذاشتم تو کیفم و قشنگ ریده شد به گرون ترین کتابی که خریده بودم:| ( چون محض صرفه جویی مجد
داستان ناموس پشت قفس ، زنانگی انسان است  که طی نوشتنش کشف خواهم کرد حوا به همراه فرشته رانده به دنیای مادی باز می گردد و شاهد چندین داستان از زنانی ایست که...
سلام 
حالم من خوب است اما اگر وقت کشی اینستا و خواب های بیست چهار ساعته  روزانه بگذارند می توانم بیشتر بنویسم شاید هم کتاب بخوانم یادم نمی اید اخرین بار کی بود که داستان خواندم اما  خوب این نیز بگذرد به خودم قول می دهم روزی برسد که به جای علاف گردی در اینستا و افکار منحوس مزخرف کتاب دستم
میلم به خواندن نه، ذوقم به کتاب ها کم شده. همین کتاب فسقلی را هم که برای خودم خریدم بابت این بود که دیدم گزیده اشعار سرخپوستی است! با این همه باید قسمتی از پولی که برای خرید ویولن تهیه میکنم را برای خرید هشت جلدی هری پاتر بگذارم کنار.
اسب چوبی هنوز هم الویت دارد! باید اوای فاخته و زنگ ها برای که به صدا در می ایند را هم بخوانم. 
باید این ترم یک کوفتی تمام شود و من از شر خوابگاه و تغییر رشته و امتحانات کذایی خلاص شوم، تا تازه بفهمم با زندگی چه کارها
مهر : کتاب «اخبار» نوشته آلن دوباتن با ترجمه مریم تقدیسی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد. نسخه اصلی این‌کتاب در سال ۲۰۱۴ توسط انتشارات پنگوئن چاپ شده است.
آلن دوباتن نویسنده کتاب‌های فلسفی مشهوری مانند «تسلی‌بخشی‌های فلسفی» که در ایران هم مخاطبانی دارد، معتقد است این‌روزها و در دوران فعلی، اخبار همان‌تسلطی را بر زندگی‌ ما پیدا کرده که زمانی دین داشت. او در کتاب جدید خود «اخبار»، به بررسی نمونه‌های رایج گزارش‌های خبری در زمی
چند ماه منتظر امروز بودم تا برای اولین بار خمس درآمد خودم را حساب و پرداخت کنم و یک جورهایی جشن تکلیف اقتصادی بگیرم؛ ولی الان...خب، وضع اقتصاد طوری است که با شنیدن اسمش آدم یاد هر چیزی می‌افتد جز جشن. حتی اگر این جشن، صرفا یک حس خوب شخصیِ فردیِ محدود بوده باشد...

+ احساس (و نه اعتقاد)م را نسبت به انفاق‌های واجب از مجموعهٔ مبانی اقتصادی اسلام، مدیون داستان اول کتاب «این همان مرد است» آقای مرتضی دانشمند و مادرم هستم که این کتاب را شانزده سال پیش،
همزمان با هفته کتاب وکتابخوانی مراسم رونمایی از کتاب کودک "رودی جان،چراآواز نمیخوانی؟"با حضور نویسنده وتصویرگر اثر
نویسنده:زهرا غلامی
تصویرگر:ویداکریمی
زمان :شنبه 98/8/11 ساعت 10صبح
شرکت برای علاقه مندان آزاد می باشد.
منتظرحضور سبز شما عزیزان در محفل صمیمانه  کتابخانه شهدای سنجان هستیم.
تور  5 روزه کیش
17 اسفند
ایران ایرتور
2*خاتم     770
2*ققنوس    850
3*تعطیلات   860
3*ارم    880
3*سان رایز    930
3*گامبرون   1050
3*پارسیان   1230
4*اریان   1310
4*ارم 1310
4*فلامینگو   1400
4*ارامیس  1430
5*پارمیدا   1560
5*میراژ   1940
5*ویدا   1950
5*شایان   2050
5*داریوش   2550
5*مارینا پارک  2570
برای اطلاعات تکمیلی با آرنیکاسیر تماس بگیرید  
☎️02188762762
هر لحظه که میگذرد،هرروز که میگذرد، احساس میکنم که دیگر این من نیستم که داخل این اتاق‌ها راه میروم.. این من نیستم که میرود بازار و خرید میکند.. این من نیستم که درس میخواند.. احساس میکنم که اگر لای لپتاپم را باز کنی گرد و خاک‌های چیزی که قبلا من بوده میزند بیرون.. رو دکمه‌های کیبرد را که نگاه کنی اثر انگشتم را میتوانی تشخیص بدهی..و میدانم که اگر بمیرم تنها چیزی که میتواند ثابت کند من قبلا این جا بوده‌ام همین اثر انگشت‌هاست.. که تا چندوقت بعد از م
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
 دانلود بازی Harry Potter and the Philosopher’s Stone نسخه فارسی

Harry Potter and the Philosopher’s Stone (هری پاتر و سنگ جادو) نسخه دوبله فارسی یک
این
جادو می بیند. این بازی شخص ثالث می باشد و بازیکن کنترل Harry
 دانلود بازی Harry Potter and the Philosopher’s Stone نسخه فارسی

این
جادو می بیند. این بازی شخص ثالث می باشد و بازیکن کنترل Harry
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
سلام
دیروز یه تایم زیادی رو رفته بودم آزمایشگاه دوستام. ینی اول برا ناهار رفتم بعدش دیگه موندم :)) هم جو آزمایشگاه خودمون خیلی خسته‌کننده شده بود و هم اینا رو چند روز بود ندیده بودم. اون وسط داشتم به دوستم (همون که هفته‌ی پیش ازش ناراحت شده بودم!) می‌گفتم که یکی تو آزمایشگاه‌مون ملت عشق رو میزشه و من همین‌جا کمی‌شو خوندم ولی روم نمی‌شه ببرم خونه. منظورم اینه بود که چون خودش نیست روم نمی‌شه بی‌اجازه ببرم، ولی یکی از بچه‌ها برگشت گفت خب روز
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت شما دوستان عزیز بنده محمدرضا غلامزاده   قاری محفل بزرگ ونورانی قران هستم در این وبلاگ از فضیلت ها ترجمه صفحه به صفحه وارسال تلاوت های بسیار زیبا از اساتید مصری و ایرانی را انجام خواهم داد با ما همراه باشید با قران حکمت اموز
برگزاری جلسه قرائت قرآن کریم به نیابت از شما و اموات بانیان خیر
✔️به صورت تخصصی و کارشناسی✔️با حضور اساتید معتبر و مجرب قرآنی در روستاها، شهرستانها و مناطق محروم✔️اطعام، پذیرایی و بیان معارف
امکان کمک جزئی به برگزاری جلسات از طریق زیر:
♥️ مشارکت در برگزاری جلسات ♥️

ادامه مطلب
طبق زمین کے ہیں نور میں نہائے ہوئے
فرشتے بیٹھے ہیں محفل یہاں جمائے ہوئے
تمہاری یاد کو ہم دل میں ہیں بسائے ہوئے
تو لوح و عرش سبھی دل میں ہیں سمائے ہوئے
فرشتے زیر قدم پر ہیں یوں بچھائے ہوئے
"ہم آج محفلِ سجاد میں ہیں آئے ہوئے"
ادامه مطلب

طبق زمین کے ہیں نور میں نہائے ہوئے
فرشتے بیٹھے ہیں محفل یہاں جمائے ہوئے
تمہاری یاد کو ہم دل میں ہیں بسائے ہوئے
تو لوح و عرش سبھی دل میں ہیں سمائے ہوئے
فرشتے زیر قدم پر ہیں یوں بچھائے ہوئے
"ہم آج محفلِ سجاد میں ہیں آئے ہوئے"
ادامه مطلب
قربانی بر ایوان می خواند : روزگار غریبی ست نازنین
از زبان شاملوی جان می گفت و گویا نار الله الموقده در قلبم شعله می کشید و تمام تن و جانم را می سوخت...
" دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم ... "
هق هق گریه سر دادم در کنار پدرم.نگاه عجیبش قابل لمس بود.نمی تواند هضم کند من را... ولی من او را می فهمم.می دانم چرا گریه می کرد: از غصه ی دخترک غمین و شاید فسرده اش که همچو کبوتری زخمی در آغوشش هق هق دوری و هجران سر داده بود. گریه می کرد چون دلش می سوخت ب
یاخیر حبیب و محبوب

بچه ها... 
کل درس های نحو که عقب بودم از کلاس و امشب نوشتم. و کم نبود. حدود 5،6 تا درس که کم محسوب نمیشه. هوم؟
بهم افتخار کنین لطفا :)))
هرچند 20 صفحه طرح کلی نخوندم.
اما اون دو تا کتاب دیگه رو یکم پیش بردم. قبول نیست؟ باشه میپذیرم که 20 صفحه رو باید میخوندم...

هروقت اصول خودمو رسوندم، بهتون میگم، بیاید بعدش باهم اینجا جشن بگیریم... 

خب. عکس کتاب هم نگرفتم امروز. حقیقتش یه ایده برا عکس کتاب داشتم که به دلیل قرنطینه بودن نتونستم اج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها